Благодійність – потреба душі

Минулої середи лідер громадської спілки «Порядок і справедливість»  Аудрюс Рашкаускас побував в  ОНЗ «Романівська гімназія». Він  мав намір  пересвідчитися, що  керімачна плитка для облицювання  підлоги у  фойє  навчального закладу покладена якісно. Саме на виконання  цих робіт із фонду спілки було  виділено 42 тисячі 553 гривні. Голова  райдержаміністрації  Олексій Капінус, котрий, як відомо, особливо  переймається  розбудовою та осучасненням  опорного навчального закладу  райцентру, звернуся до  правління  названої спілки  за  розумінням і допомогою, адже ситуація складалася форс-мажорна. На шкільний поріг вже  ступав Першовересень, а майстри аж  ніяк не могли  впорядкувати  підлогу  у фойє  через  банальну причину –  відсутність коштів.

Відтак,  керівник ГО «Порядок і справедливість»  Аудрюс Рашкаускас в черговий  раз  своєчасно зреагував  на проблему, що потребувала негайного вирішення. І впродовж  дня, в це була  п’ятниця,  в ТОВ «Коростенський  індустріальний парк»  надійшла необхідна сума на придбання  145, 5  метрів квадратних  керамічної плитки, а замовлений  транспорт  доставив   будматерал  на об’єкт.

Сьогодні  фойє приміщення школи не впізнати. Педагоги та батьківський комітет  відмічають, що плитка покладена якісно,  вона естетично приваблива, вирізняється підвищеною міцністю, легко переносить перепад температур і пдвищену  вологість.

Приємно зазначити, що своїми діями  громадська спілка «Порядок і справедливість»  дала поштовх  іншим  меценатам  об’єднатися у спільній  турботі, націленій на завершення ремонтних робіт в ОНЗ «Романівська гімназія».

Дійсно, не можна  піддавати  сумніву вислів: діти – це наше  майбутнє. Водночас і дорослі  люди  не повинні відчувати себе дітьми, зіштовхнувшись з реаліями, коли, як  в даному разі,  бачення  терміну завершення  оздоблювальних робіт  одне, а  відсутність  матеріалів відтягує їх на невизначений період. І тоді  в  пожежному порядку  шукають того,  хто б  негайно вирішив  проблему. Спілчанці, як бачите, не стояли осторонь. Однак, скільки їх ще таких,  відкритих питань, що виникають стихійно, лише не з вини природи, а з необдуманих, неузгоджених дій людей ?

Об’єктив фотоапарата  передає  веселий настрій учнів молодших класів, які, по закінченні уроків  дали  ніжкам відпочити, сидячи, прямо на підлозі, встеленій  красивою, а головне, практичною оздоблювальною плиткою.

Кравець О.

СХОЖІ ПОВІДОМЛЕННЯ

Scroll Up