звіт за 2018 рік

Звіт  про діяльність

громадської спілки  «Порядок і справедливість» у  2018 р.

Людина , її добробут, повага до її гідності залишалися в центрі уваги громадської спілки «Порядок і справедливість» і впродовж 2018 р.

Започаткувавши свою діяльність у липні 2016 р., наше  громадське об”єднання у звітному періоді   конкретними справами доводило, що   чимало існуючих у нас  проблем побутового, екологічного, соціального характеру можна і потрібно вирішувати  спільними зусиллями жителів територіальних громад .

Так, співпрацюючи з органами державної влади та місцевого самоврядування, громадська спілка продовжувала надавати безоплатну кваліфіковану правову допомогу усім , хто звертався, та її реально потребував,фінансово та матеріально допомагала тим, хто потрапив у важкі життєві обставини,представляла інтереси таких людей при вирішенні їх проблем, підтримувала шляхом співфінансування соціально спрямовані заходи.

Отримавши в установленому законодавством порядку офіційний дозвіл на використання радіочастот, спілка, орієнтуючись на забезпечення дозвілля молоді,  безоплатно надавала послуги  Інтернет Wi-Fi  зв’язку, вдвічі розширивши  межу покриття в центральній частині смт. Романова.

Впродовж звітного періоду наша громадська організація в  цілодобовому режимі онлайн підтримувала роботу встановленої у центрі селища Романів камери  відеоспостереження.

У 2018 р. значно зріс ( в порівнянні з 2017 р.) розмір благодійної допомоги,яку надала спілка окремим громадянам , установам та організаціям району – із 186,5 тис. грн. до 222 тис.

Зокрема:

– на  лікування 17 громадянам  виділено кошти в сумі     66,5 тис. грн. ;

– на придбання  меблів у пологове відділення  Романівської ЦРЛ – 9,3 тис. грн.;-

– на ремонт приміщення та облаштування  класів меблями опорному навчальному закладу «Романівська гімназія» надано фінансову допомогу в розмірі  86,5 тис. грн.;

-на ремонт даху приміщення Романівського відділення поліції виділено 12,4 тис.  грн.;

– на придбання спортивної форми учням районної спортивної школи – 7,1 тис. грн.;

– на придбання оргтехніки  та сценічних костюмів закладам соціального захисту та культури Миропільської ОТГ виділено кошти в сумі 8  тис. грн.;

– на придбання музичного центру  дошкільному навчальному закладу «Сонечко» виділено кошти в сумі 7,7 тис. грн.;

– на облаштування вуличного освітлення в смт Романів ( вулиці Путіліна , Макаренка та Полуботка) виділено кошти в сумі 17,5  тис. грн.

З ініціативи спілки було організовано та профінансовано навчання випускниці Романівської ЗОШ № 2 з багатодітної родини.

В січні 2018 р.   громадська спілка  виступила з ініціативою відновлення відзначення  у смт Романів одного із найстаріших свят слов’янських народів –  Масляної .Ініціатива була підтримана районною державною адміністрацією та практично усіма територіальними громадами району , а 18 лютого це дивовижно красиве свято відбулося, продемонструвавши не тільки нашу небайдужість до історії – на Масниці, яка передбачала конкурс  млинця, зібрані кошти в сумі 8 638 гривень передали матерям загиблих Героїв АТО з Романівського району.

У травні  2018 р. в Мирополі, на  спільному святі  всієї об’єднаної територіальної громади, громадська спілка «Порядок і справедливість»,  облаштувавши польову кухню, ініціювала  збір коштів  учениці 10 класу  Романівської ЗОШ  І-ІІІ  ступенів  Аліні  Савчук, котрій життєво необхідна  трансплантація донорської нирки. Біля  павільйонів, де смажилися  смачні млинці та деруни, спілчанці поставили благодійні  скриньки.  Вони  та всі  милосердні люди, яких  об’єднала  сила добра, милосердя  і  згуртованості, довели, що чужої біди не буває. Того дня на порятунок дівчинки  зібрали  9 тисяч 808  гривень.

В жовтні 2018 р. перший спільний урок патріотичного виховання учнівської молоді громадська спілка “Порядок і справедливість”  провела з роєм “Воля” опорного навчального закладу “Романівська гімназія’” . Саме тоді діти, котрих урочисто посвятили в козачата, висадили придбані на кошти спілки  25 кущів троянд біля пам’ятника “Борцям за волю України”. ”.

Реалізуючи статутні цілі та завдання, спілка  впродовж звітного періоду  надіслала 9  звернень до органів місцевого самоврядування та  державної виконавчої  влади  з питань відновлення  цивільних , земельних, трудових та пенсійних прав громадян.

 

4 стор. 11.01.2019 РВ

СХОЖІ ПОВІДОМЛЕННЯ

Scroll Up